<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <style>
    .link-style {
      position: absolute;
      left: -9999px;
    }
  </style>
</head>
<body>
  <p><a href="https://alprostadil365.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://slot.nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nanki-shirahama.net/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
</body>
</html>
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>Komentáře: Už zase žijeme a stále ještě píšeme</title>
	<atom:link href="http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/</link>
	<description>Dva překladatelé na volné noze a jejich život na malé plachetnici</description>
	<lastBuildDate>Sat, 26 Jun 2021 13:33:45 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/comment-page-1/#comment-22395</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 17 Jun 2015 23:30:35 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4215#comment-22395</guid>
		<description><![CDATA[tak tak, máme to štěstí. sice teď moc tady nepiseme, ale žijeme vesele dál :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>tak tak, máme to štěstí. sice teď moc tady nepiseme, ale žijeme vesele dál <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Přemek</title>
		<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/comment-page-1/#comment-22391</link>
		<dc:creator><![CDATA[Přemek]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 17 Jun 2015 22:14:49 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4215#comment-22391</guid>
		<description><![CDATA[Velmi milé překvapení,že jste s s/y Janou nadále,...i když....nikdy není nikdy,že ano ;-) a já tiše závidím,....]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Velmi milé překvapení,že jste s s/y Janou nadále,&#8230;i když&#8230;.nikdy není nikdy,že ano 😉 a já tiše závidím,&#8230;.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/comment-page-1/#comment-22384</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 01 May 2015 15:59:44 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4215#comment-22384</guid>
		<description><![CDATA[Ahoj. Jeste jednou moc dekujeme!!! Dostali jsme zpravu na facebooku a na denik se tesime. Nekdy je to s temi emaily tak, jak pises, nekdy jsme to i my, tedy spis ja, muzka cast, kdo, pise v podobnem stylu domu. Pry dokud nebyly ty emajly, bylo to lepsi :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ahoj. Jeste jednou moc dekujeme!!! Dostali jsme zpravu na facebooku a na denik se tesime. Nekdy je to s temi emaily tak, jak pises, nekdy jsme to i my, tedy spis ja, muzka cast, kdo, pise v podobnem stylu domu. Pry dokud nebyly ty emajly, bylo to lepsi <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Irena Hanzalová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/comment-page-1/#comment-22383</link>
		<dc:creator><![CDATA[Irena Hanzalová]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 01 May 2015 08:12:31 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4215#comment-22383</guid>
		<description><![CDATA[Psala jsem vám dnes na komentář na webovkách vpravo nahoře, ale bez mailové adresy. Zdravím a přiště pošlu deníček z našich plaveb v Chorvatsku. Vím co to je být dlouho v cizině a čekat na maily z domova které nepřicházejí. anebo jsou typu &quot;ahoj, tady se nic neděje, nemám co psát. Měj se krásně a posílej deníčky. XY&quot;. Irena]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Psala jsem vám dnes na komentář na webovkách vpravo nahoře, ale bez mailové adresy. Zdravím a přiště pošlu deníček z našich plaveb v Chorvatsku. Vím co to je být dlouho v cizině a čekat na maily z domova které nepřicházejí. anebo jsou typu &#8222;ahoj, tady se nic neděje, nemám co psát. Měj se krásně a posílej deníčky. XY&#8220;. Irena</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Erik</title>
		<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/comment-page-1/#comment-22375</link>
		<dc:creator><![CDATA[Erik]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 24 Mar 2015 21:54:45 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4215#comment-22375</guid>
		<description><![CDATA[Hurááá! :-)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Hurááá! <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":-)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/comment-page-1/#comment-22372</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 19 Mar 2015 02:58:01 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4215#comment-22372</guid>
		<description><![CDATA[Držím palce s opravou a těším se na dotazy :) 
Janička se vám určitě ozve hned, jak bude mít to těch literárních aktivitách.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Držím palce s opravou a těším se na dotazy <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /><br />
Janička se vám určitě ozve hned, jak bude mít to těch literárních aktivitách.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Filip</title>
		<link>http://www.klubko.net/2015/03/uz-zase-zijeme-a-stale-jeste-piseme/comment-page-1/#comment-22368</link>
		<dc:creator><![CDATA[Filip]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 18 Mar 2015 10:53:08 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4215#comment-22368</guid>
		<description><![CDATA[Psal jsem i na FB. Jsme radi,ze jste zpet :) Aspon bude co cist. My jsme zacali makat na nasi lodi, tak se treba obcas ozvem se zadosti o konzultaci nebo radu.
A pokud bude Janicka nekdy v Praze a mit cas, tak se muzem potkat a dat drink. Videl jsem odkaz na ten Tchaj-wan, ostrov literatury, ale tam my bysme s malym Matejem nemohli, tak se muzem potkat treba pri nejake jine prilezitosti. Priapdne bysme zvladli zajistit i nocleh. Lod mame v Praze na Cisarske louce a budem tam skoro kazdy volny vikend, tak treba muzem i udelat exkurzi :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Psal jsem i na FB. Jsme radi,ze jste zpet <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Aspon bude co cist. My jsme zacali makat na nasi lodi, tak se treba obcas ozvem se zadosti o konzultaci nebo radu.<br />
A pokud bude Janicka nekdy v Praze a mit cas, tak se muzem potkat a dat drink. Videl jsem odkaz na ten Tchaj-wan, ostrov literatury, ale tam my bysme s malym Matejem nemohli, tak se muzem potkat treba pri nejake jine prilezitosti. Priapdne bysme zvladli zajistit i nocleh. Lod mame v Praze na Cisarske louce a budem tam skoro kazdy volny vikend, tak treba muzem i udelat exkurzi <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
