<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <style>
    .link-style {
      position: absolute;
      left: -9999px;
    }
  </style>
</head>
<body>
  <p><a href="https://alprostadil365.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://slot.nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nanki-shirahama.net/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
</body>
</html>
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>Komentáře: Pozvolné odstrojování toho proklatého stroje</title>
	<atom:link href="http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/</link>
	<description>Dva překladatelé na volné noze a jejich život na malé plachetnici</description>
	<lastBuildDate>Sat, 26 Jun 2021 13:33:45 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-22394</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 17 Jun 2015 23:27:53 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-22394</guid>
		<description><![CDATA[děkuji za opravu, prsty jsou někdy rychlejší mozku... 
pokud jde ale o 6v gely a agm, tak z toho co jsme se dočetli, tak obyc 6v toho snesou víc. agm a gelové akumulátory prý potřebují kvalitnější dobíjení jinak brzy odejdou. nemluvě o ceně. zdrojem nám je slavná knížka od Caldera.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>děkuji za opravu, prsty jsou někdy rychlejší mozku&#8230;<br />
pokud jde ale o 6v gely a agm, tak z toho co jsme se dočetli, tak obyc 6v toho snesou víc. agm a gelové akumulátory prý potřebují kvalitnější dobíjení jinak brzy odejdou. nemluvě o ceně. zdrojem nám je slavná knížka od Caldera.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Přemek</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-22390</link>
		<dc:creator><![CDATA[Přemek]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 17 Jun 2015 22:10:29 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-22390</guid>
		<description><![CDATA[Svolím si opravit -baterky jste měli zapojené do série,aby jste měli 12 V,.... je jasné,že slabší baterka cucá tu silnější,stačí jeden článek té slabší a vše jde dříve nebo později do kopru,...divím se,proč chcete moci mermo 6V,....ono Pb-olovo -moc podvybití nevydrží a ještě hůře jsou na tom 6V,....pořiďte si AGM,nebo alespoň trakční baterie,.....gelové by mohly být dražší,jak kde;gelové trakční by byly ideální,ale už se blíží AGM. ;-)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Svolím si opravit -baterky jste měli zapojené do série,aby jste měli 12 V,&#8230;. je jasné,že slabší baterka cucá tu silnější,stačí jeden článek té slabší a vše jde dříve nebo později do kopru,&#8230;divím se,proč chcete moci mermo 6V,&#8230;.ono Pb-olovo -moc podvybití nevydrží a ještě hůře jsou na tom 6V,&#8230;.pořiďte si AGM,nebo alespoň trakční baterie,&#8230;..gelové by mohly být dražší,jak kde;gelové trakční by byly ideální,ale už se blíží AGM. 😉</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-22365</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 18 Mar 2015 00:19:16 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-22365</guid>
		<description><![CDATA[Už na tom dělám :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Už na tom dělám <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Michal</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-22363</link>
		<dc:creator><![CDATA[Michal]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 17 Mar 2015 22:10:37 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-22363</guid>
		<description><![CDATA[Pište už se nemůžeme dočkat.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Pište už se nemůžeme dočkat.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-21691</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 05 Feb 2015 06:20:54 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-21691</guid>
		<description><![CDATA[Bylo, ale to už je naštěstí stará historie!
Důvodem prodlevy v psaní to taky není. Ta je daleko prostější. Hodně se nám teď nahrnulo práce a k psaní na Klubku se tak nějak nedokážeme dokopat, ale chceme blog opět brzy oživit. Snad se nám to ještě podaří... :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Bylo, ale to už je naštěstí stará historie!<br />
Důvodem prodlevy v psaní to taky není. Ta je daleko prostější. Hodně se nám teď nahrnulo práce a k psaní na Klubku se tak nějak nedokážeme dokopat, ale chceme blog opět brzy oživit. Snad se nám to ještě podaří&#8230; <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Martin</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-21675</link>
		<dc:creator><![CDATA[Martin]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 04 Feb 2015 12:56:57 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-21675</guid>
		<description><![CDATA[Tedy, to je ale pěkně dlouhé odstrojování. Chuděra Janna, pokud jen stojí a je-li to důvodem takové prodlevy v psaní.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Tedy, to je ale pěkně dlouhé odstrojování. Chuděra Janna, pokud jen stojí a je-li to důvodem takové prodlevy v psaní.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-14168</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 07 Oct 2014 11:41:03 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-14168</guid>
		<description><![CDATA[Tak teď se zrovna nenudíme, ale já se jinak nudim rád. Teda né rád, ale jsem rád, že se občas nudim, protože nuda vždycky plodí nějaký zajímavý ideje... někdy lepší, někdy horší...]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Tak teď se zrovna nenudíme, ale já se jinak nudim rád. Teda né rád, ale jsem rád, že se občas nudim, protože nuda vždycky plodí nějaký zajímavý ideje&#8230; někdy lepší, někdy horší&#8230;</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Tomas Juricek</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-14167</link>
		<dc:creator><![CDATA[Tomas Juricek]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 07 Oct 2014 03:03:11 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-14167</guid>
		<description><![CDATA[Vyděržaj pijoněr :) Ber to tak, že se alespoň nenudíte.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Vyděržaj pijoněr <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Ber to tak, že se alespoň nenudíte.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-14166</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 06 Oct 2014 07:04:31 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-14166</guid>
		<description><![CDATA[Člověk se prostě nesmí nechat odradit. Je to frustrující, nedává to smysl, ale jaká je to pak radost, když se ukáže, že to bylo kvůli nějaký pitomosti... a nebo neukáže... stačí, když to funguje, člověk zase nemůže rozumět všemu :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Člověk se prostě nesmí nechat odradit. Je to frustrující, nedává to smysl, ale jaká je to pak radost, když se ukáže, že to bylo kvůli nějaký pitomosti&#8230; a nebo neukáže&#8230; stačí, když to funguje, člověk zase nemůže rozumět všemu <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jaroslav Foršt</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/pozvolne-odstrojovani-toho-proklateho-stroje/comment-page-1/#comment-14165</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jaroslav Foršt]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 06 Oct 2014 07:00:54 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4200#comment-14165</guid>
		<description><![CDATA[No tedy... potvory akumulátorový. Užil jsem sis čtení - tenhle pocit &quot;jde to dobře, ale neseje to&quot; znám taky z letoška moc dobře. Je to jak v pohádce o slepičce... Samostatně všechno funguje ale dohromady - neseje to.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>No tedy&#8230; potvory akumulátorový. Užil jsem sis čtení &#8211; tenhle pocit &#8222;jde to dobře, ale neseje to&#8220; znám taky z letoška moc dobře. Je to jak v pohádce o slepičce&#8230; Samostatně všechno funguje ale dohromady &#8211; neseje to.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
