<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <style>
    .link-style {
      position: absolute;
      left: -9999px;
    }
  </style>
</head>
<body>
  <p><a href="https://alprostadil365.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://slot.nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nanki-shirahama.net/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
</body>
</html>
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>Komentáře: Akrobacie s činkama plnýma olova a kyseliny</title>
	<atom:link href="http://www.klubko.net/2014/10/akrobacie-s-cinkama-plnyma-olova-a-kyseliny/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.klubko.net/2014/10/akrobacie-s-cinkama-plnyma-olova-a-kyseliny/</link>
	<description>Dva překladatelé na volné noze a jejich život na malé plachetnici</description>
	<lastBuildDate>Sat, 26 Jun 2021 13:33:45 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/akrobacie-s-cinkama-plnyma-olova-a-kyseliny/comment-page-1/#comment-22392</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 17 Jun 2015 22:48:31 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4197#comment-22392</guid>
		<description><![CDATA[Takto samozřejmě zvedame spoustu věcí (člun, motor,...) , ale proč to dělat jednoduše, že? Alespoň je z toho povídání ;)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Takto samozřejmě zvedame spoustu věcí (člun, motor,&#8230;) , ale proč to dělat jednoduše, že? Alespoň je z toho povídání 😉</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Přemek</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/akrobacie-s-cinkama-plnyma-olova-a-kyseliny/comment-page-1/#comment-22389</link>
		<dc:creator><![CDATA[Přemek]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 17 Jun 2015 21:57:38 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4197#comment-22389</guid>
		<description><![CDATA[Mělo by tam být  &quot;Nebo i topenantou....&quot;]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Mělo by tam být  &#8222;Nebo i topenantou&#8230;.&#8220;</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Přemek</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/akrobacie-s-cinkama-plnyma-olova-a-kyseliny/comment-page-1/#comment-22388</link>
		<dc:creator><![CDATA[Přemek]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 17 Jun 2015 21:55:53 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4197#comment-22388</guid>
		<description><![CDATA[Nadále vám fandím,...k tomu pracnému vytahování baterek-mrkněte po okolí v obchodě s námořní bižuterií a pořiďte si aspoň dvojkladku,tu zavěste na ráhno  a vytáhněte jakékoliv břemeno  vč.dinghy apod.na palubu,popř použijte vinšny.Topenanta by to měla vydržet,snese i větší nápor s plachtou ;-) Takto se na stěžeň se vytahuji topenantou nebo výtahem pro spinakr,hlavně se tolik nenadřu :-D .... riskovat 25kg na hlavě nebo v moři je na prd ;-)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Nadále vám fandím,&#8230;k tomu pracnému vytahování baterek-mrkněte po okolí v obchodě s námořní bižuterií a pořiďte si aspoň dvojkladku,tu zavěste na ráhno  a vytáhněte jakékoliv břemeno  vč.dinghy apod.na palubu,popř použijte vinšny.Topenanta by to měla vydržet,snese i větší nápor s plachtou 😉 Takto se na stěžeň se vytahuji topenantou nebo výtahem pro spinakr,hlavně se tolik nenadřu 😀 &#8230;. riskovat 25kg na hlavě nebo v moři je na prd 😉</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/akrobacie-s-cinkama-plnyma-olova-a-kyseliny/comment-page-1/#comment-22377</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Sun, 29 Mar 2015 00:06:24 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4197#comment-22377</guid>
		<description><![CDATA[Děkujeme :) Rozhodně se nám tento způsob života dosud neomrzel a nezdá se, že by k tomu mělo brzy dojít. Trocha toho nepohodlí a problémů prostě ty dny okoření a člověk mám pocit, že žije tak nějak víc naplno. Asi je to tím, že jste víc podřízeni přírodě a počasí a že máte víc starostí se základními životními potřebami. Svým způsobem je to hrozně návykové!
Dosud všechny děti, které jsme na lodích potkali, si to skvěle užívali, byli samostatné, společenské, poznají svět, různé kultury, atd. Čili když děti, tak jedině na lodi :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Děkujeme <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Rozhodně se nám tento způsob života dosud neomrzel a nezdá se, že by k tomu mělo brzy dojít. Trocha toho nepohodlí a problémů prostě ty dny okoření a člověk mám pocit, že žije tak nějak víc naplno. Asi je to tím, že jste víc podřízeni přírodě a počasí a že máte víc starostí se základními životními potřebami. Svým způsobem je to hrozně návykové!<br />
Dosud všechny děti, které jsme na lodích potkali, si to skvěle užívali, byli samostatné, společenské, poznají svět, různé kultury, atd. Čili když děti, tak jedině na lodi <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Michal</title>
		<link>http://www.klubko.net/2014/10/akrobacie-s-cinkama-plnyma-olova-a-kyseliny/comment-page-1/#comment-22376</link>
		<dc:creator><![CDATA[Michal]]></dc:creator>
		<pubDate>Sat, 28 Mar 2015 18:18:27 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=4197#comment-22376</guid>
		<description><![CDATA[Veľmi vás obdivujem, že si žijete takýmto životom. Neviem či by som ja dlhodobo mal pevné nervy a vydrž takto žiť ale môže to byť veľmi pekné. Plánujete aj deti ?]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Veľmi vás obdivujem, že si žijete takýmto životom. Neviem či by som ja dlhodobo mal pevné nervy a vydrž takto žiť ale môže to byť veľmi pekné. Plánujete aj deti ?</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
