<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <style>
    .link-style {
      position: absolute;
      left: -9999px;
    }
  </style>
</head>
<body>
  <p><a href="https://alprostadil365.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://slot.nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nanki-shirahama.net/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
</body>
</html>
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>Komentáře: Nemoc z povolání</title>
	<atom:link href="http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/</link>
	<description>Dva překladatelé na volné noze a jejich život na malé plachetnici</description>
	<lastBuildDate>Sat, 26 Jun 2021 13:33:45 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/comment-page-1/#comment-14075</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 12 Nov 2013 07:28:52 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3946#comment-14075</guid>
		<description><![CDATA[Ten Perkins vypadá skoro jako naše Volvo. Možná to zkusím... :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ten Perkins vypadá skoro jako naše Volvo. Možná to zkusím&#8230; <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Vladimír</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/comment-page-1/#comment-14074</link>
		<dc:creator><![CDATA[Vladimír]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 11 Nov 2013 21:53:20 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3946#comment-14074</guid>
		<description><![CDATA[A co motor? Ne promiňte, to byl pokus o žert. I když.... http://www.youtube.com/watch?v=Vfi-a7c6KiA
Ať se vám daří.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>A co motor? Ne promiňte, to byl pokus o žert. I když&#8230;. <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Vfi-a7c6KiA" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=Vfi-a7c6KiA</a><br />
Ať se vám daří.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/comment-page-1/#comment-14073</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 08 Nov 2013 22:31:10 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3946#comment-14073</guid>
		<description><![CDATA[Žádné strachy - tajfun je tady od nás na stovky mil daleko, zase to odnesly především ti chudáci na Filipínách! Tady se teď momentálně nepohne ani větvička. 
Jinak Petr by se měl vrátit příští týden, tak do té doby snad stihnu vymalovat i zbytek lodě. Krásný den, Jana.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Žádné strachy &#8211; tajfun je tady od nás na stovky mil daleko, zase to odnesly především ti chudáci na Filipínách! Tady se teď momentálně nepohne ani větvička.<br />
Jinak Petr by se měl vrátit příští týden, tak do té doby snad stihnu vymalovat i zbytek lodě. Krásný den, Jana.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Ota</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/comment-page-1/#comment-14072</link>
		<dc:creator><![CDATA[Ota]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 08 Nov 2013 21:05:20 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3946#comment-14072</guid>
		<description><![CDATA[Jak to tak čtu, tak se Petr ještě nevrátil z Tchaiwanu. Pokud jenom prší, tak je to ještě dobré. Podle zpráv je na Filipínách asi největší tajfun z posledních dob. Tak ať to obě- lodička i vy přečkáte ve zdraví.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Jak to tak čtu, tak se Petr ještě nevrátil z Tchaiwanu. Pokud jenom prší, tak je to ještě dobré. Podle zpráv je na Filipínách asi největší tajfun z posledních dob. Tak ať to obě- lodička i vy přečkáte ve zdraví.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/comment-page-1/#comment-14067</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 06 Nov 2013 21:40:10 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3946#comment-14067</guid>
		<description><![CDATA[Tak to vypadá, že minimálně dneska detox bude - už od brzkých ranních hodin vytrvale leje! Pro nedostatek tygrů a pirátů v bezprostředním okolí se nejspíš spokojím s tou knihou... :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Tak to vypadá, že minimálně dneska detox bude &#8211; už od brzkých ranních hodin vytrvale leje! Pro nedostatek tygrů a pirátů v bezprostředním okolí se nejspíš spokojím s tou knihou&#8230; <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jan Šanda</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/11/nemoc-z-povolani/comment-page-1/#comment-14066</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jan Šanda]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 06 Nov 2013 16:43:10 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3946#comment-14066</guid>
		<description><![CDATA[teda klobou dolů.... vstávat ve tři ráno abych něco zatmelil..... ;)
hmmm, tyhle symptomy jsou na pováženou.., to by chtělo nějaký detox...;) třeba četba, lov tygrů, nebo boj s piráty.... :o)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>teda klobou dolů&#8230;. vstávat ve tři ráno abych něco zatmelil&#8230;.. 😉<br />
hmmm, tyhle symptomy jsou na pováženou.., to by chtělo nějaký detox&#8230;;) třeba četba, lov tygrů, nebo boj s piráty&#8230;. :o)</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
