<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <style>
    .link-style {
      position: absolute;
      left: -9999px;
    }
  </style>
</head>
<body>
  <p><a href="https://alprostadil365.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://slot.nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nanki-shirahama.net/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
</body>
</html>
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>Komentáře: A je to!?</title>
	<atom:link href="http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/</link>
	<description>Dva překladatelé na volné noze a jejich život na malé plachetnici</description>
	<lastBuildDate>Sat, 26 Jun 2021 13:33:45 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14065</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 31 Oct 2013 22:36:55 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14065</guid>
		<description><![CDATA[Děkuju, už je natřeno. Dneska dám další vrstvu a uvidím. Zatím to vypadá jakžtakž... :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Děkuju, už je natřeno. Dneska dám další vrstvu a uvidím. Zatím to vypadá jakžtakž&#8230; <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14064</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 31 Oct 2013 22:35:22 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14064</guid>
		<description><![CDATA[No, bylo by pěkné, kdyby tomu tak bylo... Snad už mě ty barvy nebudou dál zlobit! Zdravím moc z Kudatu! Jana]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>No, bylo by pěkné, kdyby tomu tak bylo&#8230; Snad už mě ty barvy nebudou dál zlobit! Zdravím moc z Kudatu! Jana</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Ota</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14063</link>
		<dc:creator><![CDATA[Ota]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 31 Oct 2013 20:12:01 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14063</guid>
		<description><![CDATA[To je pěkné. Petr si na Tchai-wanu tlumočí a povídá s mým synem. A až přijede, bude všude pěkně vymalováno, čisto a uklizeno.  Zdraví Ota.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>To je pěkné. Petr si na Tchai-wanu tlumočí a povídá s mým synem. A až přijede, bude všude pěkně vymalováno, čisto a uklizeno.  Zdraví Ota.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jan Šanda</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14062</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jan Šanda]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 31 Oct 2013 05:30:37 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14062</guid>
		<description><![CDATA[držím palce... :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>držím palce&#8230; <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14061</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 30 Oct 2013 23:53:37 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14061</guid>
		<description><![CDATA[Děkuju za všechny rady. Zdá se, že barva opravdu pomalu zasychá. Takže poničená místa jsem očistila a dneska to asi natřu znovu. Svítí sluníčko a zdá se, že není zas až takové vlhko. Uvidíme, co to udělá! :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Děkuju za všechny rady. Zdá se, že barva opravdu pomalu zasychá. Takže poničená místa jsem očistila a dneska to asi natřu znovu. Svítí sluníčko a zdá se, že není zas až takové vlhko. Uvidíme, co to udělá! <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jan Šanda</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14060</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jan Šanda]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 30 Oct 2013 18:50:43 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14060</guid>
		<description><![CDATA[Alkydové barvy jsou fajn, hlavně pro netoxičnost a vysokou odolnost... 
tady bude pravděpodobně na vině extrémní vlhkost vzduchu.,..
Pokud je suchá na dotek, ale měkká (třeba nehtem) zkusil bych na malém nenápadném kousku test s fénem na vlasy, pokud je..... , prostě to trochu ohřát.... ale nepřetáhněte cca 140°C. Vedle toho místa si položte ruku a zahřívejte to místo tak aby jste tu ruku tak akorát udržela....
Pokud to nepomůže tak nejspíš nepomůže nic jiného než to sundat dolů a zkusit něco jiného..., dvousložkové epoxy, syntetika,...
Držím palce.., třeba si dá ještě říct... :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Alkydové barvy jsou fajn, hlavně pro netoxičnost a vysokou odolnost&#8230;<br />
tady bude pravděpodobně na vině extrémní vlhkost vzduchu.,..<br />
Pokud je suchá na dotek, ale měkká (třeba nehtem) zkusil bych na malém nenápadném kousku test s fénem na vlasy, pokud je&#8230;.. , prostě to trochu ohřát&#8230;. ale nepřetáhněte cca 140°C. Vedle toho místa si položte ruku a zahřívejte to místo tak aby jste tu ruku tak akorát udržela&#8230;.<br />
Pokud to nepomůže tak nejspíš nepomůže nic jiného než to sundat dolů a zkusit něco jiného&#8230;, dvousložkové epoxy, syntetika,&#8230;<br />
Držím palce.., třeba si dá ještě říct&#8230; <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14059</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 30 Oct 2013 06:30:27 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14059</guid>
		<description><![CDATA[Ta naše tedy zlobí! :) Co se týče bližší specifikace, to je bohužel problém téměř všech barev, které se mi tady podařilo objevit. O té naší pouze vím, že je to &quot;alkyd based paint&quot;... Doporučil byste použít raději emailovou barvu?]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ta naše tedy zlobí! <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Co se týče bližší specifikace, to je bohužel problém téměř všech barev, které se mi tady podařilo objevit. O té naší pouze vím, že je to &#8222;alkyd based paint&#8220;&#8230; Doporučil byste použít raději emailovou barvu?</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jan Šanda</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14058</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jan Šanda]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 30 Oct 2013 05:22:13 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14058</guid>
		<description><![CDATA[Alkydové barvy můžou trochu pozlobit..., a hodně záleží na prostředí...  Pokud je vysoká vlhkost bude jim to trvat trochu déle... ale záleží na typu barvy... vyrábí se v několika variantách... rychle schnoucí, pomaluschnoucí, vypalovací.....]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Alkydové barvy můžou trochu pozlobit&#8230;, a hodně záleží na prostředí&#8230;  Pokud je vysoká vlhkost bude jim to trvat trochu déle&#8230; ale záleží na typu barvy&#8230; vyrábí se v několika variantách&#8230; rychle schnoucí, pomaluschnoucí, vypalovací&#8230;..</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jana Benešová</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14057</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana Benešová]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 30 Oct 2013 04:24:00 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14057</guid>
		<description><![CDATA[Děkuji za povzbuzení i radu. Je to opravdu tak trochu záhada, protože na určitých místech schne ta barva lépe než na jiných. Možná je na vinně opravdu ta vlhkost. Poslechních pár dní tu byla pěkná sauna! Se sousedem Billem teď provádíme několik testů na policích, které jsem už očistila za pomoci terpentýnu. Barva šla dolů jako po másle. To samo o sobě asi není nejlepší znamení... Možná jsme ale prostě byli příšli netrpěliví a měli jsme počkat déle, než jen 24 hodin. Někde jsem četla, že alkydová barva tvrdne až týden. Uvidíme. Určitě napíšu o tom, jak celá operace šatník dále probíhá!]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Děkuji za povzbuzení i radu. Je to opravdu tak trochu záhada, protože na určitých místech schne ta barva lépe než na jiných. Možná je na vinně opravdu ta vlhkost. Poslechních pár dní tu byla pěkná sauna! Se sousedem Billem teď provádíme několik testů na policích, které jsem už očistila za pomoci terpentýnu. Barva šla dolů jako po másle. To samo o sobě asi není nejlepší znamení&#8230; Možná jsme ale prostě byli příšli netrpěliví a měli jsme počkat déle, než jen 24 hodin. Někde jsem četla, že alkydová barva tvrdne až týden. Uvidíme. Určitě napíšu o tom, jak celá operace šatník dále probíhá!</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jan Šanda</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/10/a-je-to/comment-page-1/#comment-14056</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jan Šanda]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 29 Oct 2013 15:44:43 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3941#comment-14056</guid>
		<description><![CDATA[Zdravím natěrače.. :)
Já bych neztrácel naději..., je možné  že základovka nebyla dostatečně proschlá, nebo jste dali příliš velkou svrchní vrstvu. Pokud to není syntetika tak hodně záleží i na vlhkosti vzduchu...
Kdyby byla opravdu nekompatibilní pravděpodobně by jste to poznala už při natírání a po zaschnutí nebude moc dobře držet... stačí si na nějakém nenápadném místečku udělat test s lepící páskou...:)
Honza]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Zdravím natěrače.. <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /><br />
Já bych neztrácel naději&#8230;, je možné  že základovka nebyla dostatečně proschlá, nebo jste dali příliš velkou svrchní vrstvu. Pokud to není syntetika tak hodně záleží i na vlhkosti vzduchu&#8230;<br />
Kdyby byla opravdu nekompatibilní pravděpodobně by jste to poznala už při natírání a po zaschnutí nebude moc dobře držet&#8230; stačí si na nějakém nenápadném místečku udělat test s lepící páskou&#8230;:)<br />
Honza</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
