<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <style>
    .link-style {
      position: absolute;
      left: -9999px;
    }
  </style>
</head>
<body>
  <p><a href="https://alprostadil365.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://slot.nonghii.org/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
  <p><a href="https://nanki-shirahama.net/" class="link-style">สล็อตเว็บตรง</a></p>
</body>
</html>
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>Komentáře: Už zase skáčem po palubě</title>
	<atom:link href="http://www.klubko.net/2013/04/uz-zase-skacem-po-palube/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://www.klubko.net/2013/04/uz-zase-skacem-po-palube/</link>
	<description>Dva překladatelé na volné noze a jejich život na malé plachetnici</description>
	<lastBuildDate>Sat, 26 Jun 2021 13:33:45 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	
	<item>
		<title>Od: Petr Šimon</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/04/uz-zase-skacem-po-palube/comment-page-1/#comment-13994</link>
		<dc:creator><![CDATA[Petr Šimon]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 05 Jun 2013 00:01:57 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3651#comment-13994</guid>
		<description><![CDATA[Ahoj, DAN Europe, velmi příjemná komunikace. Vyřízení trvalo asi dva měsíce. Zuby zamítli, že šlo o existující problém, ale mě loket proplatí. Dobře jsi to načasoval, vyjádření jsme dostali teprve předevčírem :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ahoj, DAN Europe, velmi příjemná komunikace. Vyřízení trvalo asi dva měsíce. Zuby zamítli, že šlo o existující problém, ale mě loket proplatí. Dobře jsi to načasoval, vyjádření jsme dostali teprve předevčírem <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Filip Muhl</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/04/uz-zase-skacem-po-palube/comment-page-1/#comment-13993</link>
		<dc:creator><![CDATA[Filip Muhl]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 04 Jun 2013 14:34:07 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3651#comment-13993</guid>
		<description><![CDATA[Ahoj,
a resili jste to oba pres DAN Europe a vsechno probehlo hladce?]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Ahoj,<br />
a resili jste to oba pres DAN Europe a vsechno probehlo hladce?</p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: Jana</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/04/uz-zase-skacem-po-palube/comment-page-1/#comment-13900</link>
		<dc:creator><![CDATA[Jana]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 02 Apr 2013 13:34:45 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3651#comment-13900</guid>
		<description><![CDATA[Děkujeme, musíme říct, že na to, že už si nepamatujeme, kdy jsme byli naposledy nemocní, jsme si tentokrát ty choroby teda pořádně užili! :)]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Děkujeme, musíme říct, že na to, že už si nepamatujeme, kdy jsme byli naposledy nemocní, jsme si tentokrát ty choroby teda pořádně užili! <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /></p>
]]></content:encoded>
	</item>
	<item>
		<title>Od: jardaf</title>
		<link>http://www.klubko.net/2013/04/uz-zase-skacem-po-palube/comment-page-1/#comment-13899</link>
		<dc:creator><![CDATA[jardaf]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 02 Apr 2013 07:58:05 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">http://www.klubko.net/?p=3651#comment-13899</guid>
		<description><![CDATA[Tak to tedy bylo napínavé čtení! :-) Hlavně že už jste oba v pořádku.]]></description>
		<content:encoded><![CDATA[<p>Tak to tedy bylo napínavé čtení! <img src="http://www.klubko.net/wp-includes/images/smilies/simple-smile.png" alt=":-)" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Hlavně že už jste oba v pořádku.</p>
]]></content:encoded>
	</item>
</channel>
</rss>
